Prelaod
Product Item
Кальцій + Вітамін D3 табл. №60

Дієтична добавка до раціону харчування – джерело кальцію та вітаміну D3, сприяє загальному зміцненню організму дітей , підлітків та дорослих, а також осіб похилого віку, зміцненню зубів та кісток, покращенню стану нігтів та волосся. 

Не є лікарським засобом.

ТУ У 82.9-36458995-001:2014

Де купити
Характеристики

Состав 1 таблетки: Основні речовини: кальцій (у вигляді карбонату кальцію) – 500 мг(mg), вітамін D3 (холекальциферол) – 5,0 мкг (µg) (200 МО); допоміжні речовини: підсолоджувач сорбіт, сахароза, регулятор кислотності кислота яблучна, антиспікаючі агенти: кремнію діоксид, магнію стеарат; ароматизатор апельсину, підсолоджувач аспартам, глазуруючий агент гіпромелоза. Містить джерело фенілаланіну.

Условия хранения: В упаковці виробника за температури 5-250С та відносній вологості 35-75%. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска: Таблетки для жування.

Масса нетто таблетки: 1800 мг (mg). Допустиме від’ємне відхилення: 9%

Срок годности: Вказано на упаковці.

Способ применения

Рекомендации относительно потребления: Дітям 3-7 років по 1 таблетці на день під час вживання їжі; дітям 7-12 років по 1 таблетці 1-2 рази на день під час вживання їжі; дорослим та дітям з 12 років по 1-2таблетки 2-3 рази на день під час вживання їжі. Для підвищення всмоктування кальцію бажано

Противопоказания

Противопоказания: Підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу, діти до 3 років, вагітні та жінки в період лактації, хворі на фенілкетонурію.