Prelaod
Product Item
Колаген УльтраКап №30

Дієтична добавка до раціону харчування, джерело колагену природного походження. Сприяє зміцненню кісток, хребта, зв’язок і суглобів, для поліпшення стану шкіри, волосся та нігтів. Для нормалізації і підтримки фізіологічних функцій організму.

Не є лікарським засобом.

ТУ У 82.9-36458995-001:2014


Де купити
Характеристики

Состав 1 таблетки: Основна речовина: гідролізат рибного колагену — 110,0 мг (mg); допоміжні речовини: соєва олія рафінована, желатин, гліцерин, емульгатори: моногліцериди дистильовані, бджолиний віск, лецитин соєвий; барвники: барвник діоксид титану, барвник жовтий (Е102). барвник червоний (Е129).

Условия хранения:в упаковці виробника при температурі 5 - 25 °С та відносній вологості 35 - 75%. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска: Капсули м'які желатинові.

Масса нетто таблетки:500 мг (mg). Допустиме від’ємне відхилення: 9 %

Срок годности: Вказано на упаковці.

Способ применения

Рекомендации относительно потребления: Дорослим по 2 капсули 3-4 рази на день під час або після їди. Курс споживання 2-3 місяці, за необхідності повторювати декілька разів на рік. Не перевищувати рекомендовану добову кількість. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Противопоказания

Противопоказания: Діти, індивідуальна чутливість до компонентів. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.