Prelaod
Product Item
Гепактив УльтраКап

Дієтична добавка до раціону харчування, сприяє нормалізації функціонування печінки та жовчного міхура, має м’які жовчогінні властивості. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. 


Не є лікарським засобом.


ТУ У 82.9-36458995-001:2014


Де купити
Характеристики

Состав 1 таблетки: Екстракт розторопші (80%) – 100,0 мг (mg); допоміжні речовини: соєва олія рафінована, желатин, гліцерин, емульгатори: бджолиний віск, лецитин соєвий, барвники: титану діоксид, барвник червоний (Е 129), барвник жовтий ( Е 102), барвник синій ( Е 133).

Условия хранения:В упаковці виробника за температури 5-25°С та відносній вологості повітря 35-75%, уникати прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска: Капсули м’які желатинові.

Масса нетто таблетки: 780 мг (mg)

Срок годности: Строк придатності 3 роки від дати виробництва.

Способ применения

Рекомендации относительно потребления: Вживати дорослим та дітям з 12 років по 1 капсулі 1-2 рази на день під час їди. Курс вживання 3 місяці. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Перед застосуванням потребує консультації лікаря.

Противопоказания

Противопоказания: Індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітні, жінки в період лактації, діти до 12 років. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.