Prelaod
Product Item
Імунокапс УльтраКап №30

Дієтична добавка до раціону харчування – джерело біологічно активних речовин, сприяє загальному зміцненню організму, нормалізації травлення, поліпшенню окислювально-відновлювальних процесів, підвищенню імунітету та захисних властивостей організму. 

Не є лікарським засобом.

ТУ У 82.9-36458995-001:2014

 


Де купити
Характеристики

Состав 1 таблетки: Основна речовина: порошок ліофілізований гелю алое вера (200:1) – 12,5 мг(mg); допоміжні речовини: соєва олія рафінована, желатин, гліцерин, емульгатори: моногліцериди дистильовані, бджолиний віск; барвники: діоксид титану, барвник жовтий (Е 102), барвник синій (Е 133).

Условия хранения: В упаковці виробника за температури 5°С - 25°С та відносній вологості 35-75%. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска: Капсули м’які желатинові.

Масса нетто таблетки: 270 мг (mg).

Срок годности: Вказано на упаковці

Способ применения

Рекомендации относительно потребления: Дорослим по 1-3 капсули на день під час вживання їжі. Термін вживання 1 місяць, в подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову кількість. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Противопоказания

Противопоказания: Підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу, діти, вагітні та жінки в період лактації. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.