Prelaod
Product Item
Біфацил капс. №30

В харчуванні населення, в т. ч. дітей віком від 3-х років і старше, в якості функціонального харчового продукту для нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту.

"Біфацил" активізує функції кишечнику, нормалізує кишкову мікрофлору, підвищує стійкість організму до дії негативних факторів довкілля. Рекомендується при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту (дисбактеріозі, холецистопанкреатиті) в стадії ремісії, при харчових алергіях, лікуванні антибіотиками тощо. Культури, що входять до складу препарату, мають антагоністичні властивості стосовно патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів. Біфідобактерії та лактобацили, що входять до складу "Біфацил", покращують обмінні процеси, приймають участь в синтезі вітамінів, особливо групи В, сприяють засвоєнню макро- і мікроелементів, зокрема заліза, кальцію, синтезують лецитин.


ТУ У 15.5-31517652-002:2001

Де купити
Характеристики

Состав 1 таблетки: Основні інгредієнти: сухі культури молочнокислих бактерій (Lactobacillus acidophilus) не менше 5*107 КУО/г, біфідобактерій (Bifidobacterium adolescentis) не менше 5*107 КУО/г; Допоміжні інгредієнти: лактоза, двоокис кремнію (аеросил), стеарат кальцію.

Питательная (пищевая) ценность:білки - 30,0 г; жири – 4,3 г; вуглеводи - 45,9 г.

Условия хранения: В оригінальній упаковці виробника, в холодильнику за температури 8±2°С та відносної вологості повітря не більше 80 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Энергетическая ценность (калорийность): 342 ккал.

Форма выпуска: Желатинові капсули по 10 капсул в блістері, упакованих у картонну коробку.

Масса нетто таблетки: 0,3 г. Допустиме від’ємне відхилення: 9%.

Срок годности: 18 місяців від дати виготовлення.

Способ применения

Рекомендации относительно потребления: Вживати згідно з рекомендаціями фірми-виробника, лікаря. В капсулах приймати за 20 – 30 хвилин до прийому їжі: для дітей віком від 3-х років і старше – по 1 капсулі (0,3 г) 1 – 3 рази на добу, для дорослих – по 1 – 2 капсули (0,3 – 0,6г) 2 – 3 рази на до

Противопоказания

Противопоказания: Індивідуальна несприйнятливість компонентів. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.