Prelaod
Product Item
Гропринацея табл. №50

Дієтична добавка до раціону харчування, що сприяє загальному зміцненню організму та підвищенню імунітету в період загострень сезонних захворювань.


Не є лікарським засобом


ТУ У 10.8-36458995-015:2019

Де купити
Характеристики

Состав 1 таблетки: Основні речовини: інозин пранобекс - 300 мг (mg), висушений сік, одержаний зі свіжозібраної трави ехінацеї пурпурової (Еchinacea purpurea L.) - 30 мг (mg); допоміжні речовини: наповнювач: целюлоза мікрокристалічна; крохмаль картопляний, лактоза, загущувач: полівінілпіролідон; антиспікаючі агенти: кальцію стеарат, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний; оболонка таблетки: суха суміш Selecoat (гіпромелоза, поліетиленгліколь, титану діоксид), тальк.

Условия хранения: В оригінальній упаковці, у сухому, добре вентильованому і захищеному від світла місці, недоступному для дітей; за температури не вище 25 °С та відносної вологості повітря не більше 75 %.

Форма выпуска: Таблетки, вкриті оболонкою.

Масса нетто таблетки: 640 мг (mg).

Срок годности: Вказано на упаковці.

Способ применения

Рекомендации относительно потребления: Вживати дорослим та дітям віком від 12 років та старше по 1 таблетці 1 раз на день. Тривалість застосування - 5 - 14 днів. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Противопоказания

Противопоказания: Індивідуальна непереносимість складових компонентів, діти до 12 років, вагітність та період лактації, подагра, сечокам’яна хвороба, тяжка ниркова недостатність III ступеня, гіперурикемія. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.