Prelaod
Product Item
Урокапс УльтраКап №30

Дієтична добавка до раціону харчування з рослинної сировини, яка сприяє поліпшенню функціонування сечовидільної системи, зменшенню рецидивів хвороб сечостатевої системи та попереджує утворення каменів в нирках.

Не є лікарським засобом.

ТУ У 82.9-36458995-001:2014

 


Де купити
Характеристики

Состав 1 таблетки: Основна речовина: журавлини екстракт — 28,0 мг (mg); допоміжні речовини: соєва олія рафінована, желатин, гліцерин, емульгатори: моногліцериди дистильовані, бджолиний віск; барвники: титану діоксид, барвник червоний (Е129), барвник жовтий (Е102).

Условия хранения: В упаковці виробника при температурі 5 - 25 °С та відносній вологості 35 - 75%. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска: Капсули м'які желатинові.

Масса нетто таблетки: 520 мг (mg).

Срок годности:Вказано на упаковці.

Способ применения

Рекомендации относительно потребления: Дорослим та дітям з 12 років по 1-2 капсули 2-3 рази на день за годину перед або через 2 години після їди. Курс вживання 1 місяць. При необхідності повторити. Не перевищувати рекомендовану добову кількість. Перед застосуванням потребує консультації з ліка

Противопоказания

Противопоказания: Діти до 12 років, вагітність та період лактації, індивідуальна чутливість до компонентів. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.