Prelaod
Product Item
Здравосорб табл. №20

Дієтична добавка до раціону харчування – додаткове джерело ентеросорбенту-високодисперсного кремнезему з метою створення оптимальних умов функціонування організму при харчових отруєннях різного походження (в т.ч. грибами та алкоголем), гострих кишкових інфекціях, шлункових розладах, при схильності до алергічних реакцій. Сприяє адсорбції з шлунково-кишкового тракту і виведенню з організму ендо- та екзотоксинів, особливо білкової природи, суттєво підвищує біодотупність вітамінів в організмі, проявляє антиатеросклеротичні властивості, посилює перистальтику кишечнику.


Не є лікарським засобом.


ТУ У 10.8-36458995-010:2016

Де купити
Характеристики

Состав 1 таблетки: Основна речовина: кремнію діоксид колоїдний-170 мг (mg), допоміжні речовини: цукор, лактоза, наповнювачі: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль картопляний; антиспікаючі агенти: кальцію (магнію) стеарат, двоокис кремнію.

Условия хранения: В оригінальній упаковці в сухому, добре вентильованому і захищеному від світла місці та недоступному для дітей місці, за температури не вище 25°С та відносній вологості повітря не вище 75%.

Форма выпуска: Таблетки

Масса нетто таблетки: 630 мг (mg).

Срок годности: Вказано на упаковці.

Способ применения

Рекомендации относительно потребления: Дорослим та дітям віком від 3-х років і старше: дорослим та дітям віком від 7 років і старше - по 3-4 таблетки 3-4 рази на добу; діти віком 3-4 роки - по 2 таблетки 3 рази на добу; дітям віком 5-6 років- по 3 таблетки 3 рази на добу; запивати питною во

Противопоказания

Противопоказания: Індивідуальна несприйнятливість складових компонентів, кишкова непрохідність, виразкова хвороба шлунку та 12 – палої кишки в стадії загострення, вагітність та період лактації. не перевищувати рекомендовану добову дозу