Prelaod
Product Item
Фіто-гліцин форте табл. №24

Дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована як додаткове джерело гліцину; сприяє нормалізації обміну речовин та підвищенню розумової працездатності, покращенню психоемоційного стану.

Не е лікарським засобом.

ТУ У 10.8-2702709196-001:2014 

Де купити
Характеристики

Состав 1 таблетки: Основні речовини: гліцин - 150,0 мг (mg), плоди глоду - 2,0 мг (mg), пластівці вівсяні- 0,80 мг (mg); допоміжні речовини: наповнювач: целюлоза мікрокристалічна; лактоза, крохмаль картопляний, антиспікаючий агент: кальцію стеарат.

Условия хранения: В упаковці виробника в сухих, чистих приміщеннях, захищених від сонячного проміння на відстані не менше 1 м від закритих джерел тепла, в недоступному для дітей місці, при температурі до 25 °С, відносній вологості повітря не більше 75 %.

Форма выпуска: Таблетки для розсмоктування.

Масса нетто таблетки: 390 мг (mg).

Срок годности:Вказано на упаковці.

Способ применения

Рекомендации относительно потребления: Дорослим та дітям віком від 12 років та старше по 1 таблетці двічі на добу розсмоктати за 30 хвилин до прийому їжі. Тривалість застосування - 4 тижні, яке можна повторити після 7-денної перерви. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Противопоказания

Противопоказания: Індивідуальна непереносимість складових компонентів, діти до 12 років, вагітність та період лактації, хронічні захворювання печінки у стадії загострення.