Prelaod
Product Item
Гінкго білоба УльтраКап №30І

Дієтична добавка до раціону харчування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження. Сприяє нормалізації мозкового кровообігу, підвищенню розумової працездатності, покращенню пам'яті і уваги, а також підтримці еластичності і міцності кровоносних судин.


Не є лікарським засобом.


ТУ У 82.9-34458995-001:2014

Де купити
Характеристики

Состав 1 таблетки: Основна речовина: екстракт з листя гінкго білоба (24%/6%) - 68,0 мг (mg); допоміжні речовини: соєва олія рафінована, желатин, гліцерин, емульгатори: бджолиний віск, лецитин соєвий, барвники: барвник жовтий (Е102), барвник синій (Е133), барвник червоний (Е129), титану діоксид.

Условия хранения: В упаковці виробника при температурі 5 - 25 °С та відносній вологості 35 - 75%. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска: Капсули м'які желатинові.

Масса нетто таблетки: 610 мг (mg). Допустиме від'ємне відхилення: 9 %.

Срок годности: Вказано на упаковці.

Способ применения

Рекомендации относительно потребления: Дорослим по 1-2 капсули 2 рази на день під час прийому їжі. Термін вживання не менше 1 місяця. Для досягнення довготривалого ефекту слід приймати щонайменше 3 місяці, особливо пацієнтам похилого віку. Прийом можна повторити через 2-3 місяці. Не перевищува

Противопоказания

Противопоказания: Діти, вагітність та період лактації, індивідуальна чутливість до компонентів. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.