Prelaod
Product Item
Вітамін Е 200МО УльтраКап №30 (3*10)

Дієтична добавка до раціону харчування - додаткове джерело вітаміну Е. Сприяє нормалізації репродуктивних процесів, зміцненню імунітету і поліпшенню стану шкіри, покращенню споживання тканинами кисню.


ТУ У 82.9-36458995-001:2014

Де купити
Характеристики

Состав 1 таблетки: Основна речовина: вітамін Е (DL-альфа-токоферилацетат) – 215,0 мг (mg), що відповідає 200 МО; допоміжні речовини: оболонка капсули, що містить: желатин, гліцерин, вода.

Условия хранения: В упаковці виробника за температури 5 - 25°С та відносній вологості повітря 35 - 75%, уникати прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска: Капсули м’які желатинові.

Масса нетто таблетки: 320 мг (mg).

Срок годности: Строк придатності 3 роки від дати виробництва.

Способ применения

Рекомендации относительно потребления: Вживати дорослим по 1 капсулі на день після вживання їжі. Запивати достатньою кількістю рідини. Тривалість курсу встановлюються лікарем індивідуально. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Перед застосуванням потребує

Противопоказания

Противопоказания: Дфіти, індивідуальна чутливість до компонентів. Вагітним та жінкам, які планують вагітність, а також жінкам що годують немовля (період лактації) рекомендовано вживати тільки за рекомендацією та під наглядом лікаря. Дієтичні добавки не слід використовувати