Prelaod
Product Item
Валеріана УльтраКап №100

Дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути використана як додаткове джерело біологічно активних речовин валеріани (валеріанової кислоти) з метою підтримання нормального функціонування нервової та серцево-судинної систем в період підвищеної нервової збудженості (стрес, розумова стомлюваність, невротичні спазми шлунково- кишкового тракту та ін.), при порушеннях якості сну та процесу засинання і з метою підвищення власних захисних сил організму.


Не є лікарським засобом.


ТУ У 82.9-36458995-001:2014

Де купити
Характеристики

Состав 1 таблетки: Основна речовина: екстракт кореню валеріани (валеріанова кислота 0,3 %) — 66,7 мг (mg); допоміжні речовини: соєва олія рафінована, желатин, гліцерин, емульгатори: моногліцериди дистильовані, бджолиний віск; барвники: барвник карамель колер (Е150d), титану діоксид.

Условия хранения: В упаковці виробника при температурі 5-25 °С та відносній вологості 35- 75%. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска: Капсули м'які желатинові.

Масса нетто таблетки: 550 мг (mg)

Срок годности:Вказано на упаковці.

Способ применения

Рекомендации относительно потребления: Дорослим по 1-2 капсули 2-3 рази на день після вживання їжі. Не перевищувати рекомендовану добову кількість. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Противопоказания

Противопоказания: Діти до 14 років, вагітність та період лактації, індивідуальна чутливість до компонентів. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.