Prelaod
Product Item
Іслафіліпт табл. №20

Добавка дієтична до раціону харчування - джерело біологічно активних речовин рослинного походження, сприяє загальному зміцненню організму, має антисептичні властивості.


Не є лікарським засобом.


ТУ У 10.8-36458995-012:2017

Де купити
Характеристики

Состав 1 таблетки: Основні речовини: екстракт листя евкаліпту (хлорофіліпт) в перерахунку на суху речовину - 25,0 мг, ісландський мох - 10 мг; допоміжні речовини: цукор, кислота аскорбінова, кальцію або магнію стеарат, декаметаксин, мікрокристалічна целюлоза.

Условия хранения: Зберігати в упаковці виробника в захищеному від світла місці, недоступному для дітей, за температури не вище 25°С, та відносної вологості повітря не більше 75%.

Форма выпуска: Таблетки для розсмоктування.

Масса нетто таблетки: 800 мг.

Срок годности: 2 роки з дати виготовлення.

Способ применения

Рекомендации относительно потребления: Дорослим та дітям старше 14 років по 1 таблетці кожні чотири години, через час після вживання їжі, розсмоктати в порожнині рота. Курс застосування від 10 до 14 діб. Не більше п’яти таблеток на добу. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Перед застосу

Противопоказания

Противопоказания: Індивідуальна чутливість до компонентів, підвищена чутливість до хлорофіліпту, вагітні та період лактації, діти до 14 років. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Похожие товары