Prelaod
Product Item
Здравовір табл. №30

Унікальний засіб на основі природних компонентів - лактоферину та лізоциму.


    При профілактиці респіраторних захворювань, для усунення неприємних симптомів в горлі, підвищує імунний захист організму, після проведення маніпуляцій в порожнині рота, стоматологічного втручання. Має загальнозміцнюючі, антисептичний властивостями. У складі в якості активних діючих речовин містяться субстанції, які присутні в організмі людини.

    Лактоферин - поліфункціональний білок з сімейства трансферин. Лактоферин є глобулярним глікопротеїном з молекулярною масою близько 80 кДа і широко представлений в різних секреторних рідинах таких як: молоко, молозиво, слина, сльоза, секрети носових залоз.

    Лактоферин запобігає потраплянню вірусних частинок в клітини-мішені, пов'язуючи «вірусні ворота» на поверхні клітин.

    Лактоферин не має ніяких побічних ефектів. Коли фермент потрапляє в шлунково-кишковий тракт, він руйнується на харчові амінокислоти. До того ж, лактоферрин дозволяє мінімізувати вплив концентрації ліків під час захворювання. Його можна вживати разом з антибіотиками, антигрибковими і антибактеріальними препаратами.

    Оскільки лактоферрин дозволяє мінімізувати концентрації ліків, при яких відбувається ефективне лікування грибкових інфекцій, його використання можливе спільно з протигрибковими препаратами в терапії захворювань, що викликаються штамами з лікарською стійкістю. Слід зазначити, що синергічна дія лактоферину з антибіотиками, антигрибковими і антибактеріальними препаратами проти патогенних мікроорганізмів може бути дуже ефективним.


    Лізоцим постійно виробляється в організмі, але є фактори, які послаблюють його природне утворення. До них відносяться:

• стреси, нервові перевантаження;

• важкі та хронічні інфекції;

• неправильне харчування;

• шкідливі звички (куріння, алкоголізм)

• зловживання лікарськими препаратами.


    Зменшення лізоциму відбувається також через природне старіння організму. Ферменти виробляються повільно, тому у людини виникає необхідність сприймати біодобавки для поліпшення здоров'я.

    Лактоферин і лізоцим не мають ніяких побічних ефектів, при попаданні в шлунково-кишковий тракт, руйнуються на харчові амінокислоти.


Рекомендації относительно застосування:

- як профілактичний і допоміжний засіб при гострих респіраторних інфекціях і грипі;

- при інфекційно-запальних процесах слизової оболонки порожнини рота (гінгівіт, стоматит, глосит, тонзиліт, афтозний виразки і т.п.);

- при ерозії слизової оболонки порожнини рота різної етіології;

- в комплексній терапії при герметичних ураженнях слизової оболонки рота;

- для усунення неприємних симптомів в горлі.НЕ є лікарським засобом.


ТУ У 10.8-36458995-025: 2020

Де купити
Характеристики

Состав 1 таблетки: 1 таблетка містить: лізоцим - 40.0 мг (mg), лактоферин (лактотрансферін) - 30,0 мг (mg), олію ефірну м'яти перцевої -1,2 мг (mg). Допоміжні речовини: підсолоджувач сорбіт, загущувач полівінілпіролідон, наповнювач целюлоза мікрокристалічна, антиспікаючий агент - кальцію стеарат.

Условия хранения: В упаковці виробника при температурі від 5 ° С до 25 ° С і відносній вологості повітря не більше 75%. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска: Таблетки для розсмоктування.

Масса нетто таблетки: 800 мг (mg).

Срок годности: вказано на упаковці.

Способ применения

Рекомендации относительно потребления: Діти від 7 до 12 років по 1 таблетці не частіше 3 разів на день. Дорослі і діти старше 12 років: по 1 таблетці не частіше 3-4 разів на день, розсмоктувати в ротовій порожнині. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Надмірне споживання може викликати послаблюючий ефект. Перед застосуванням вимагає консультації з лікарем.

Противопоказания

Противопоказания: Індивідуальна непереносимість складових компонентів, аутоімунні захворювання, жінки в період вагітності і період лактації, діти до 7 років.