Prelaod
Product Item
Цинк + ехінацея капс. №30

Дієтична добавка до раціону харчування додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження (флавоноїдів, органічних кислот тощо ) і мікроелементу цинку.


Цинк сприяє:

нормальному кислотно-лужному та вуглеводному метаболізму;

нормалншй когнітавній функції мозку;

нормальному синтезу ДНК;

нормальній здатності до запліднення та репродуктивній функції;

нормальному метаболізму макроелементів;

нормальному метаболізму вітаміну А та синтезу протеїну;

підтриманню нормального стану кісток, волосся, нігтів та шкіри;

підтриманню нормального рівня тестостерону в крові;

підтриманню нормального зору;

нормальній роботі імунної системи;

захисту клітин від оксидативного стресу та відіграє роль у процесі поділу клітин.


Висушений сік, одержаний зі свіжозібраної трави ехінацеї пурпурової (ЕсНіпасеа ригригеа) містить флавоноїди та органічні кислоти, що входять до складу висушеного соку трави ехінацеї пурпурової, проявляють антисептичні, спазмолітичні, тонізуючі, капілярозміцгюючі та антиоксидантні властивості.

Комплекс «Цинк+ехінацея» може бути рекомендований для підвищення опірності організму до збудників інфекційних захворювань і зміцнення імунітету, особливо в період сезонних захворювань дихальних шляхів. Має загальнозміцнювальні та антиоксидантні властивості.


Де купити
Характеристики

Состав 1 таблетки: 1 капсула містить: основні речовини: цинк [у вигляді цинку бісгліцинату - 48,96 мг] — 15 мг, висушений сік, одержаний зі свіжозібраної трави ехінацеї пурпурової - 85 мг; допоміжні речовини, наповнювач: целюлоза мікрокристалічна; антиспікаючі агенти: тальк, кальцію стеарат, кремнію діоксид аморфний; капсула тверда, оболонка якої містить желатин, барвники: титану двоокис, понсо 4К. Без ГМО.

Условия хранения: В упаковці виробника при температурі від 5 ° С до 25 ° С і відносній вологості повітря не більше 75%. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска: капсули тверді желатинові

Масса нетто таблетки: 325 мг (mg).

Срок годности: вказано на упаковці.

Способ применения

Рекомендации относительно потребления: дорослим і дітям віком від 14 років та старше вживати по 1 капсулі 2-3 рази на добу після прийому їжі; запивати 1 склянкою (250 мл) питної води. Курс споживання визначає лікар індивідуально. Застереження щодо застосування: не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Дієтичну добавку “Цинк+ехінацея” не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Противопоказания

Противопоказания: підвищена чутливість до будь-якого з складових компонентів, дитячий вік до 14 років, прогресуючі системні захворювання, аутоімунні захворювання, хвороби системи крові.