Prelaod
Product Item
Мелатонін УльтраКап №30

Добавка дієтична до раціону харчування, сприяє загальному зміцненню організму, нормалізації сну, покращенню якості та тривалості сну, підвищенню розумової і фізичної активності, має м’які заспокійливі властивості. Допомагає краще переносити зміну часових поясів при перельотах та далеких мандрівках. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. 

Не є лікарським засобом

ТУ У 82.9-36458995-001:2014

Де купити
Характеристики

Состав 1 таблетки: Мелатонін – 3,0 мг (mg); допоміжні речовини: емульгатор поліетиленгліколь, желатин, гліцерин, барвники: барвник синій (Е 133), титану діоксид.

Условия хранения: В упаковці виробника за температури 5-25 0С та відносній вологості повітря 35-75%, уникати прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска: Капсули м’які желатинові.

Масса нетто таблетки: 560 мг (mg).

Срок годности: 3 роки від дати виробництва.

Способ применения

Рекомендации относительно потребления: Дорослим по 1-2 капсули на добу за 30 хвилин до сну. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Перед застосуванням потребує консультації лікаря.

Противопоказания

Противопоказания: Індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітні, жінки в період лактації, діти. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Рекомендовано вживати: дорослим по 1-2 капсули на добу за 30 хвилин до сну.

Похожие товары