Prelaod
Product Item
Вітамін Д3-лік краплі 30мл

За рекомендацією лікаря як дієтична добавка до раціону харчування - додаткове джерело вітаміну D при дефіцитних станах, для регулювання всмоктування та засвоювання кальцію та фосфору в організмі, підтримки нормального рівня кальцію в сироватці крові та у здоровому стані кісток та зубів. Сприяє загальному зміцненню організму дітей, підлітків, дорослих та осіб похилого віку: запобігає виникненню порушення співвідношення кальцію й фосфору, що викликає дефект мінералізації (остеомаляцію), слабкість у проксимальних м’язах кінцівок та порушення ходи; поліпшує засвоєння кальцію в організмі, знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань, нормалізує роботу імунної і нервової систем,сприяє покращенню стану нігтів та волосся, зміцненню зубів та кісток. Рекомендується жінкам в період менопаузи для профілактики остеопорозу.


Не є лікарським засобом

ТУ У 10.8-36458995-027:2020

Де купити
Характеристики

Состав 1 таблетки: 1 крапля містить: вітамін D3 (холекальциферол) - 18,75 мкг (pg) / 750 MO (IU); допоміжні речовини: емульгатор: поліетиленгліколь, консервант: натрію бензоат, ароматизатор: ефірна олія насіння фенхелю.

Условия хранения: зберігати в упаковці виробника, при температурі від 5 °С до 25 °С та відносній вологості повітря не більше 75 %. Після відкриття флакона зберігати з щільно закритою кришкою. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска: краплі у флаконі з ковпачком із захисним кільцем - контролем першого відкриття з крапельницею або піпеткою, в коробці із картону. 5- 100 мл (ml).

Срок годности: 3 роки від дати виробництва, після відкриття флакону — 6 місяців.

Способ применения

Рекомендации относительно потребления: дорослим і дітям віком від 12 років та старше вживати по 1-2 краплі на день у ложці з рідиною (питною водою, овочевим соком) кімнатної температури або додавати у їжу безпосередньо перед її вживанням. Недодавати до гарячого! Перед застосуванням та в процесі застосування необхідно контролювати рівень вітаміну D за показником (25-(ОН) D) у сироватці крові.

Противопоказания

Противопоказания: індивідуальна чутливість до складових компонентів, дитячий вік до 12 років, вагітність та період лактації. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного застосування. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.