Prelaod
Product Item
Кверцепрім - Антивір ФОРТЕ саше-пакети №30

Добавка дієтична до раціону харчування як додаткове джерело флавоноїдів та амінокислот із метою:

- підвищення захисних сил та загального зміцнення організму;

- відновлення організму після перенесених захворювань, розумо­вих та фізичних навантажень;

- нормалізації діяльності імунної та нервової системи;

- виявляє антиоксидантні властивості.


КВЕРЦЕТИН - найвідоміший представник із найбільш різноманітної й поширеної групи флавоноїдів рослинного походження — софори японської (Styphnolobium japonicum L.), що має протинабрякову, спазмолітичну, антигістамінну, капілярозміцнюючу, протизапальну, антиоксидантну, діуретичну дії Е відомості в наукових джерелах про його здатність зупиняти ріст злоякісних клітин. За біологічною активністю кверцетин подавляє протизапальні медіатори, викид гістаміну, є джерелом утворення інших флавоноїдів. Доведено його відновлюючу дію на структуру ушкоджених клітин печінки, розріджуючий вплив на кров, зміцнюючу дію на імунну систему, регулюючу дію на обмін глюкози в організмі. Кверцетин має здатність підвищувати вироблення інсуліну, захищати клітини підшлункової залози від дії вільних радикалів і протидіяти запальним процесам знижувати ризик і сповільнювати розвиток дегенеративних процесів в організмі.

Похідні кверцетину, згідно численних досліджень, мають позитивний профілактичний вплив на «хвороби оксидативного стресу», а саме: на серцево-судинні захворювання, судинні ураження головного мозку, порушення функції печінки, процес атеросклерозу, артеріальну гіпертензію, цукровий діабет 2 типу, запальні процеси бронхолегеневої системи та нирок, катаракту, ураження шлунково-кишкового тракту тощо.

Спектр дії та сфери терапевтичного застосування кверцетину:

-                      алергія;

-                      астма;

-                      функціонування імунної системи й інфекції;

-                      розлади настрою;

-                      артрит;

-                      протипухлинна ДІЯ;

-                      цукровий діабет;

-                      гастропротекція;

-                      anti-age стратегії та ін.

Утім, найбільш вивченими є саме противірусні властивості кверцетину.

Аргінін - умовно незамінна амінокислота, що потрапляє з їжею, всмоктується в тонкому кишківнику і транспортується в печінку, де основна його кількість утилізується в орнітиновому циклі. У стані стресу або хвороби ця амінокислота стає есенціальною. L-аргінін необхідний для синтезу білків і таких біологічно важливих молекул, як орнітин, пролін, поліаміни, креатин, агматин.

Однак головна роль аргініну в організмі людини полягає в тому, що він є субстратом для синтезу N0. У фізіологічних умовах синтез N0 з L-аргініну відбувається за допомогою ферментів NO-синтази, другим продуктом реакції є L-цитрулін. У серцево-судинній системі N0 в основному утворюється в ендотеліоцитах, його синтез стимулюється ацетилхоліном і брадикініном, а також стимуляцією механорецепторів напругою зсуву крові (shear stress). Ефект L-аргініну залежить від його концентрації в плазмі крові. У нормі вона знаходиться приблизно на рівні 70-110 ммоль/л. І хоча внутрішньоклітинна концентрація аргініну на порядок вище, при пероральному або внутрішньо­венному надходженні ендотеліоцити швидко його захоплюють, метаболізую- чись потім до оксиду азоту. Ендотелій-залежні ефекти L-аргініну включають:

-                       участь в синтезі N0;

-                       зменшення адгезії лейкоцитів до ендотелію;

-                       зменшення агрегації тромбоцитів;

-                      зниження рівня ендотеліну В крові;

-                       підвищення еластичності стінок артерій;

-                       відновлення ендотелій-залежної вазодилатації.

ГЛІЦИН - відносять до замінних амінокислот. За сучасними даними він є центральним нейромедіатором (передавачем нервового збудження) гальмів­ного типу дії. Надає седативну дію (заспокійливу дію на центральну нервову систему), володіє адреноблокуючою, антиоксидантною, антитоксичною діями. Покращує метаболічні процеси (обмінні процеси) у тканинах мозку. Позитивно впливає при м’язових дистрофіях (зменшенні обсягу й сили м’язів).

Гліцин нормалізує та активує процеси захисного гальмування в центральній нервовій системі, зменшує психоемоційну напругу, підвищує розумову працездатність.


Не є лікарським засобом.

ТУ У 10.8 - 2702709196-001:2014

Де купити
Характеристики

Состав 1 таблетки: 1 пакет містить: комплекс амінокислот - 1550 мг, кверцетин - 500 мг, гліцин - 50 мг.

Условия хранения: в упаковці виробника в сухих, чистих приміщеннях, захищених від сонячних променів на відстані не менше 1м від закритих джерел тепла. У недоступному для дітей місці, при температурі до 25°С, відносній вологості повітря не більше 75%.

Форма выпуска: пакети.

Масса нетто таблетки:1 пакета: 2050 мг.

Срок годности: вказано на упаковці.

Способ применения

Рекомендации относительно потребления: вживати дорослим по 1 пакету 2-4 рази на добу, розчиняючи у 200-400 мл гарячої питної води. Пити розчин теплим, за визначеної температури 70° С протягом 20 хвилин. Другий спосіб вживання: вміст пакету висипати в ротову порожнину (Увага! Не робити вдих) та запити 200 мл теплої води. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Курс споживання визначає лікар індивідуально. Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Противопоказания

Противопоказания: індивідуальна чутливість до складових компонентів, дитячий вік до 12 років.